OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15 listopada 2020 r., 33 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 20 osób. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. w niedzielę od 14:00 do 14:30.
 3. Z powodu zaostrzenia się sytuacji związanej z pandemią spotkania wszystkich wspólnot zostały zawieszone. Poinformujemy o ich wznowieniu. Dziękujemy za zrozumienie.
 4. Od jutra (16.11) p. organista będzie rozprowadzał poświęcone opłatki wigilijne w naszej Parafii. W związku z epidemią nie będzie wchodził do domów. Spotkania będą się odbywać na zewnątrz. Ofiary złożone przy tej okazji są częścią wynagrodzenia p. Sławka za jego pracę w naszej Parafii. Z góry dziękuję za przyjęcie naszego organisty i złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
 5. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas naszej parafii i całego świata.
 6. Bardzo dziękuję p. Rafałowi Filipowiczowi i wielkiej wspólnocie osób Jego wspomagających przy budowaniu tablicy, która została już umieszczona na frontonie kościoła.
 7. Bardzo dziękuję p. Romanowi Srebnickiemu za przywiezienie całego ogrodzenia.
 8. W intencji naszych dobrodziejów będą odprawiane Msze święte nowennowe w niedziele o g. 12:00, począwszy od przyszłego tygodnia (22.11-17.01.2021).
 9. Czcigodni parafianie Msze św. zamawiane z racji pogrzebu (zamiast kwiatów), mogą być tylko na Mszach św. zbiorowych: o g. 18:00 w środę, od stycznia również w piątek o g. 18:00 oraz w niedziela o g. 12.00. Jest to związane ze zmniejszoną liczbą księży w parafii (było czterech a jest dwóch).
 10. Dwumiesięcznik Któż jak Bóg jest do odebrania w zakrystii. Bardzo proszę chętnych o zgłaszanie prenumeraty na przyszły rok. Koszt 50 zł.
 11. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 12. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 13. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy