OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15 marzec 2020 r., 3 Niedziela Wielkiego Postu.

  1. Rekolekcje, Adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartek, Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Nabożeństwa Gorzkich Żali, Spotkania Odnowy w Duchu Świętym w środę, Spotkania kandydatów i ministrantów mł. (do kl. VI), Spotkania Oazy, Próby Chóru, Kawiarenka odwołane.
  2. Narodowego Marszu Życia. 22 marca 2020 nie będzie. Zostanie podany inny termin.
  3. W czasie prywatnych modlitw pamiętajmy o intencji związanej z koronawirusem: w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia .
  4. W naszej parafii wszystkie Msze święte w tygodniu będą recytowane (bez śpiewu), jako wyraz naszego wyciszenia i zanurzenia w ducha pokuty. Będą tylko śpiewane suplikacje na zakończenie każdej Mszy świętej.
  5. Akcja zbierania nakrętek trwa
  6. Zapowiedzi: Michał Ziętala, kawaler z Celestynowa, par. tut. i Ilona-Monika Wierzgacz, panna z Garwolina, par. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. 2

Prasa katolicka: Idziemy: 5 zł. Gość Niedzielny i Niedziela od tego roku kosztuje 6 zł. Wszyscy, którzy zgłosili prenumeratę dwumiesięcznika Któż jak Bóg proszę do zakrystii po odbiór gazety.