OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16 luty 2020 r., 6 Niedziela Zwykła.

  1. Nasza parafialna kawiarenka dzisiaj jest czynna od 10:00 do 14:00
  2. Serdecznie zapraszamy Odnowę w Duchu do kościoła w najbliższą środę na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.
  3. Adorację Najświętszego sakramentu w czwartek ofiarujemy Matce Bożej Rozwiązującej Węzły we wszystkie czwartki (z wyjątkiem drugich czwartków miesiąca, kiedy modlimy się za zmarłych), aby Najświętsza rozwiązała węzły w naszych rodzinach takie jak kłótnie, nieporozumienia między dziećmi a rodzicami, brak szacunku, urazy małżeńskie i rodzinne, lęku rozpaczy depresji, alkoholizmu narkotyków pornografii, telewizji komputerów aborcji strachu samotności niewiary pychy zranień moralnych i fizycznych żyjących bez sakramentu małżeństwa, chociaż nie ma przeszkód i inne. W tym tygodniu, po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu będzie ofiarowana za mieszkańców ul. Osieckiej. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitw. Serdecznie zapraszamy
  4. Akcja zbierania nakrętek trwa.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszki na chorych objętych opiekę Caritas naszej Diecezji.
  6. Zapowiedzi: Maciej-Witold Wysocki kawaler i Kinga Szymańska panna oboje z Celestynowa par tut.1.

Prasa katolicka: Idziemy: 5 zł. Gość Niedzielny i Niedziela od tego roku kosztuje 6 zł. Wszyscy, którzy zgłosili prenumeratę dwumiesięcznika Któż jak Bóg proszę o zgłoszenie się do zakrystii po odbiór gazety.