OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20 października 2019 r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00 z wyjątkiem czwartków zawsze po Mszy św. o godzinie 18.00 a w niedzielę o godzinie 17.15.
 2. Zapraszam dzisiaj na godzinę 19.00 do sali św. Faustyny rodziców dzieci komunijnych, którzy wpisali się na listę do ks. Proboszcza.
 3. Zapraszam również dzisiaj na godzinę 19.00 wraz ze wspólnotą „Wniebogłosy” na wieczór uwielbienia Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
 4. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
  Ofiara za jednorazowe dobrowolna, na roczne: imię lub nazwisko 30 zł.
 5. W środę, rozpoczęły się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym (REO), które prowadzi ks. Łukasz Turek. Spotkania rozpoczynamy o godz. 19.30. Jeszcze można dołączyć. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich, którzy chcieliby czegoś więcej dla siebie i swojej rodziny a szczególne zaproszenie mają wszyscy przyjaciele ks. Łukasza. Czekamy.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych z rodzin ul. Wąskiej Jankowskiego i Plantowej i za dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitw. Serdecznie zapraszamy.
 7. W piątek spotkanie Oazy oraz ministrantów starszych (od klasy VII). Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00, a po niej spotkanie.
 8. Zebranie ministrantów młodszych (do kl. VI włącznie) i kandydatów w sobotę o godz. 8:30
 9. Bardzo dziękuję ks. Lucjanowi za pomoc duszpasterską w naszej parafii. Polecam jego osobę modlitwie czcigodnym parafianom.
 10. .Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję