OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20 września 2020 r., 25 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Przed kościołem zbierane są podpisy pod projektem obywatelskim ustawy „STOP LGBT”, która ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości.
 3. Przypominamy, że w poniedziałki i wtorki wieczorem spowiedź będzie 15 min. przed Mszą świętą (w czasie Mszy może nie być księdza w konfesjonale).
 4. Wszystkich zdecydowanych na zawarcie małżeństwa w przyszłym roku zapraszamy do rezerwowania terminów ślubów.
 5. Zapraszam dzisiaj w niedzielę tj. 20 września na godz. 17.00 rodziców i młodzież klas VIII na spotkanie w sprawie rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania
 6. Zapraszam dzisiaj w niedzielę tj. 20 września na godz. 19.00 rodziców dzieci komunijnych na spotkanie z racji I komunii świętej Waszych dzieci
 7. Zapraszam na spotkania modlitewne wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środy na godz. 20.00. Wracamy do naszych rekolekcji, które zostały przerwane przez pandemię.
 8. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas i całego świata jak również nasze osobiste, rodzinne i parafialne sprawy.
 9. Oazę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po tejże Mszy św.
 10. Ministrantów młodszych i kandydatów oraz chętnych na ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 do Oratorium św. Faustyny.
 11. .W przyszłą niedzielę (27.09) młodzież szkół średnich będzie miała spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 19:00.
 12. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 13. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 14. Zapowiedzi:
  1. Łukasz-Mieczysław Ruciński, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Warszawie (katedra) i Anna Główka, panna z Celestynowa par. tut. 2.

Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy