OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21 czerwca 2020 r., 12 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. po niedzielnej wieczornej Eucharystii do 19.30. Taka możliwość będzie do 28 czerwca włącznie.
 3. Zawierzam dzieci I komunijne i ich rodziny modlitwie czcigodnych parafian.
 4. Nabożeństwa czerwcowe. o godz. 17.40 a w czwartki o godz. 18.40.
 5. Odnowa w Duchu Świętym spotkanie w środę o godz. 20.00.
 6. Adoracje czwartkowe. O Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
 7. Będziemy gościć pielgrzymkę Ułanów 26 czerwca tj. piątek. Bardzo proszę mieszkańców Reguta o przygotowanie strawy dla koni a parafia przygotuje strawę dla Ułanów. Apel z Ułanami w piątek o godz. 20.30 Zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Grzegorza Mioduchowskiego z Nadmy. Wygłosi Słowo Boże i ofiary złożone przekażemy na budowę świątyni.
 9. Dzisiaj zbiórka do puszki na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Bóg zapłać.
 10. Zapraszamy dzieci komunijne na zdjęcia grupowe w klasach w poniedziałek w następujących godzinach: kl. IIIa – g. 18:45; kl. IIIb – g. 18:55; kl. IIIc –g. 19:05; Regut i Dąbrówka – g. 19:15.
 11. Prośba do wszystkich narzeczonych, aby indywidualnie umawiać się z ks. Michałem na spisanie protokołu przedmałżeńskiego, poza czasem kancelaryjnym. Informuję ks. Michała w sierpniu nie ma.
 12. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 13. Msze święte niedzielne o godz. 12:00 będą transmitowane przez TVC do 28 VI włącznie (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/). W sposób szczególny do udziału w naszych Mszach zapraszamy dzieci. Kazania będą skierowane do nich.
 14. Odczytam teraz słowo ks. Eugeniusza
 15. Wszystko ma swój czas. Jest czas rodzenia i czas umierania. Czas przybywania i czas odejścia, I ten czas odejścia jak mówi prorok Habakuk, właśnie nadszedł. Dlatego poprosiłem ks. Bpa o zwolnienie mnie z obowiązków duszpasterskich w parafii. Prośba została przyjęta.
 16. Msza św. dziękczynna za posługę 4 lat ks. Eugeniuszowi w naszej parafii 30 sierpnia o godz., 12.00. Serdecznie zapraszam.
 17. Dom Księży Emerytów w Otwocku poszukuje kobiety do pracy w kuchni. Informacje w zakrystii
 18. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 19. Zapowiedzi: Kajetan- Michał Szymków, kawaler z par. św. Henryka we Wrocławiu i Sylwia Prasuła, panna z Celestynowa, par. tut. 1.
  Michał Główka, kawaler z Celestynowa par. tut. i Patrycja-Katarzyna Cienkusz, panna z Mejznerzyna par. Podwyższenia Krzyża w Rudnie Zap.1
 20. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy …