OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21 listopada 2021 r., 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. Zapraszam na godz. 17.15 będziemy się modlić różańcem i odmówimy modlitwy konieczne do uzyskania tego daru. Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia się Sercu Pana Jezusa. Za publiczne odmówienie tego aktu można dzisiaj uzyskać odpust zupełny.
 3. Dzisiaj dzień dziękczynienia za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
 4. Zapraszam wraz ze wspólnotą Wniebogłosy dzisiaj w niedzielę na godz. 19.00 na wieczór uwielbienia Pana.
 5. Zapraszam dzisiaj braci ze wspólnoty Totus Tuus i chętnych do oratorium św. Faustyny na spotkanie. Proszę o przygotowanie tekstu przypowieści o bogaczu i Łazarzu (Łk 16,19-31).
 6. Środa godz. 20.00 spotkanie modlitewne dla „Odnowy w Duchu Świętym.
 7. W środę (24.11.2021) będzie transmitowany w telewizji film dokumentalny: „Blachnicki. Życie i Światło” – TVP1 o g. 23:10 (inne daty i godziny w ogłoszeniu na facebooku).
 8. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana będzie za Ojczyznę naszą parafię i rodziny i nasze osobiste sprawy.
 9. Zapraszamy serdecznie młodzież, od szóstej klasy wzwyż, na spotkania oazowe w piątki po Mszy świętej wieczornej, do oratorium św. s. Faustyny.
 10. Zapraszamy chłopców z klasy piątej i młodszych na spotkania ministrantów i kandydatów w soboty na godz. 9.00.
 11. Zapraszamy dzieci, od drugiej klasy, na próby chórku w każdą niedzielę o g. 9.15 do oratorium św. s. Faustyny. Po próbie chórek uczestniczy w Mszy świętej o g. 10.30.
 12. Pan Sławomir odwiedza nasze rodziny i wręcza nam poświęcone opłatki. Bardzo Wam Czcigodni parafianie dziękuje za wszystkie ofiary, jakie złożycie przy tej okazji naszemu p. Organiście. To forma naszego dopełnienia wynagrodzenia za Jego pracę. Bóg zapłać. Program w oddzielnym ogłoszeniu.
 13. Za tydzień w niedzielę o g. 17.30 będzie błogosławieństwo i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci pierwszokomunijnych.
 14. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. (g. 19:00) – będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze szkoły średniej (drugi rok przygotowania). Obecność obowiązkowa. Przynosimy indeksy.
 15. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł. Jest do odebrania nowy numer Któż jak Bóg w zakrystii