OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 22 marzec 2020 r., 4 Niedziela Wielkiego Postu.

  1. Bp Warszawsko-Praski, Romuald Kamiński, przedłużył dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy św. do odwołania.
  2. Drodzy parafianie w środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00 10.00 17.00 i 18.00 i 20.00. Jest to dzień rozpoczęcia duchowej adopcji. Rozpocznijcie w domu albo w kościele modlitwy duchowej adopcji. Dla rozpoczynających duchową adopcję dla konkretnej rodziny czy to będzie jedna czy kilka osób otrzymacie modlitewnik na 280 dni. Deklaracje będzie można złożyć albo przez kogoś albo jak skończy się ten czas ograniczeń sami przyniesiecie do kościoła. Chciałbym wszystkich wpisać do naszej parafialnej księgi adopcji. Deklaracje leżą na stoliku przed kościołem. Pamiętajcie od 25 marca.
  3. Rekolekcje, Adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartek, Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Nabożeństwa Gorzkich Żali, Spotkania Odnowy w Duchu Świętym w środę, Spotkania kandydatów i ministrantów mł. (do kl. VI), Spotkania Oazy, Próby Chóru, Kawiarenka odwołane.
  4. W czasie prywatnych modlitw pamiętajmy o intencji związanej z koronawirusem: w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do dekoracji ołtarza na święta Wielkanocne.
  6. Bóg zapłać braciom Totus Tuus za posługę związaną z ograniczeniem liczby wiernych mogących przebywać w kościele i prosimy o pomoc aż do dowołania.
  7. Akcja zbierania nakrętek trwa

Zapowiedzi: Prasa katolicka: Idziemy: 5 zł. Gość Niedzielny i Niedziela od tego roku kosztuje 6 zł. Wszyscy, którzy zgłosili prenumeratę dwumiesięcznika Któż jak Bóg proszę do zakrystii po odbiór gazety.