OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27 września 2020 r., 26 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Dzisiaj młodzież szkół średnich będzie miała spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 19.00 w kościele.
 3. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe od najbliższego czwartku. Będą celebrowane w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00 w dni powszednie o godz. 17.35 a w niedziele o 17.15. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i cała parafię
 4. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godziny 8.30. Zapraszamy szczególnie do spowiedzi z racji I piątków miesiąca dzieci klas IV rocznicowych i młodzież klas VIII i wszystkich, którzy obchodzą I piątki.
 5. I sobota miesiąca. Modlitwy nasze rozpoczynamy o godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00. Zapraszam do spowiedzi.
 6. Uwaga! Msza św. w Regucie jest o 16.00 w budynku straży i od czwartku codziennie o godzinie 19.00 będzie różaniec.
 7. Zapraszam na spotkania modlitewne wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środy na godz. 20.00. Wracamy do naszych rekolekcji, które zostały przerwane przez pandemię.
 8. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata jak również nasze osobiste, rodzinne i parafialne sprawy. Pamiętać będziemy o powołaniach do pracy w winnicy Pańskiej dziękując za powołanych.
 9. Oazę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po tejże Mszy św.
 10. Ministrantów młodszych i kandydatów oraz chętnych na ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 do Oratorium św. Faustyny.
 11. Taca w przyszłą niedziele na Dom św. Faustyny.
 12. Dla osób pragnących podjąć studia teologiczne – informacje na tablicy.
 13. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 14. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 15. Zapowiedzi:
  1. Krzysztof Czarnecki, .kawaler z Celestynowa par. tut. i Marta Kurek panna z Jatnego par św. Stanisława Biskupa Męczennika w Ostrowie 1.

Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy