OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28 czerwca 2020 r., 13 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Dzisiaj kończymy transmisję Mszy św. z naszego kościoła i możliwość przyjęcia Komunii św. po niedzielnej wieczornej Eucharystii do 19.30.
 3. Słowa wdzięczności i uznania składam na ręce p. Adama i Kacpra za całe dzieło transmisji Mszy św., z której skorzystało tak wiele ludzi. Niech dobry Pan obdarzy Was swoim błogosławieństwem. Pamiętajmy też o wdzięczności modlitewnej dla ks. Michała
 4. Zakończył się rok szkolny. Nie było wspólnej Mszy świętej dla szkół. Dlatego zachęcamy rodziców z dziećmi do indywidualnego dziękczynienia za miniony rok na Mszach świętych w tygodniu.
 5. Jutro tj. 29 czerwca uroczystość św. Piotra i Pawła. Będzie zbierana taca i przekazana na bazylikę św. Piotra na Watykanie.
 6. Odnowa w Duchu Świętym spotkanie w środę o godz. 20.00.
 7. Od środy, czyli od 1 lipca aż do 31 sierpnia nie będzie Mszy św. o godzinie 17.00.
 8. Adoracja czwartkowa. O Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata oraz o powołania do pracy w Winnicy Pańskiej z racji I czwartku miesiąca.
 9. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godziny 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Msze św. o godz.. 7.00 15.00 i 18.00.
 10. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy o godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.
 11. W przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Pawła Czeluścińskiego. Pracuje na Syberii. Wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary do puszki na potrzeby pracy misyjnej.
 12. Bardzo dziękuję mieszkańcom Reguta za suto przygotowaną strawę dla koni. Słowa wdzięczności również składam na ręce Firmie Oskroba, p. Janisiewiczom, p. Królom, p. Marianowi i wszystkim innym, którzy się natrudzili by godnie przyjąć pielgrzymów.
 13. Pielgrzymka do Częstochowy autokarowa dn. 11 lipca sobota . Wyjazd z Kołbieli o 5.00 a z Celestynowa 5.15. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
 14. Dzisiaj zbiórka do puszki na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Bóg zapłać.
 15. Prośba do wszystkich narzeczonych, aby indywidualnie umawiać się z ks. Michałem na spisanie protokołu przedmałżeńskiego, poza czasem kancelaryjnym. Informuję, że ks. Michała w sierpniu nie ma.
 16. Na tablicy ogłoszeń jest plakat: 12 kroków terapii indywidualnej i małżeńskiej. Ulotki są w naszym tygodniku Idziemy.
 17. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 18. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 19. Zapowiedzi:
  1. Kajetan- Michał Szymków, kawaler z par. św. Henryka we Wrocławiu i Sylwia Prasuła, panna z Celestynowa, par. tut. 2.
  2. Michał Główka, kawaler z Celestynowa par. tut. i Patrycja-Katarzyna Cienkusz, panna z Mejznerzyna par. Podwyższenia Krzyża w Rudnie Zap.2
 20. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy … Jest do odebrania nowy numer dwumiesięcznika Któż jak Bóg w zakrystii.