OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29 marzec 2020 r., 5 Niedziela Wielkiego Postu.

 1. Bp Warszawsko-Praski, Romuald Kamiński, przedłużył dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy św. do odwołania.
 2. Przypominamy, że w świątyni może przebywać tylko 5 osób. Pozostałych wiernych prosimy o zajmowanie miejsc na zewnątrz kościoła, na przygotowanych ławkach. Prosimy nie stawać w grupach, lecz zachować odstęp ok. 2-3 metrów między osobami.
 3. Adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartek, Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Nabożeństwa Gorzkich Żali, Spotkania Odnowy w Duchu Świętym w środę, Spotkania kandydatów i ministrantów mł. (do kl. VI), Spotkania Oazy, Próby Chóru, Kawiarenka odwołane.
 4. W czasie prywatnych modlitw pamiętajmy o intencji związanej z koronawirusem: w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do dekoracji ołtarza na święta Wielkanocne.
 6. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Wizyta u chorych od g. 8:30. Msze święte o godz. 7:00, 15:00 i 18:00. Spowiedź będzie: w czasie Mszy świętych oraz w godzinach od 11:00 do 12:00; Po Mszy o g. 15:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do g. 18:00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi oraz przyjęcia komunii świętej. Przypominamy, że w świątyni może przebywać tylko 5 osób. Pozostałych wiernych prosimy o zajmowanie miejsc na zewnątrz kościoła, na przygotowanych ławkach. Prosimy nie stawać w grupach, lecz zachować odstęp ok. 2-3 metrów między osobami. Pamiętajmy, że inni też chcieliby pomodlić się przed Najświętszym Sakramentem, dlatego prosimy, by czas indywidualnej adoracji nie przekraczał 10 minut.
  Uwaga! Wszyscy, którzy nie będą w I piątek miesiąca w kościele a obchodzą I piątki. Warunki: zachować post, skorzystać z Mszy św. w mediach przyjąć komunię św. duchowo, odmówić litanie do Serca Pana Jezusa – i nie ma przerwanych 9 pierwszych piątków miesiąca.
 7. I Sobota Miesiąca. Msza święte o g. 7:00, Po Mszy będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi oraz przyjęcia komunii świętej do g. 8:30. Różaniec i rozważanie – prywatnie w domu. Przypominamy, że w świątyni może przebywać tylko 5 osób. Pozostałych wiernych prosimy o zajmowanie miejsc na zewnątrz kościoła, na przygotowanych ławkach. Prosimy nie stawać w grupach, lecz zachować odstęp ok. 2-3 metrów między osobami.
 8. W Niedzielę Palmową nie ma błogosławienia palm.
 9. Informacje dotyczące spowiedzi w Wielkim Tygodniu, a także obchodów Świąt Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa zostaną ogłoszone w przyszłą niedzielę.
 10. Zapowiedzi: Mateusz Buryta, kawaler z par. św. Jana Nepomucena we Frampolu i Iga-Katarzyna Warnicka, panna z Celestynowa, par. tut. 1.
 11. Akcja zbierania nakrętek trwa
 12. Prasa katolicka: Misyjne drogi i Idziemy z zeszłego tygodnia do nabycia w zakrystii.