OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4 października 2020 r., 27 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00 w dni powszednie o godz. 17.35 a w niedziele o 17.15. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i cała parafię.
 3. Dzisiaj tj. 4 X obchodzimy wspomnienie św. Franciszka a jutro wspomnienie św. Faustyny. W ołtarzach bocznych mamy relikwie tych świętych. Z racji pandemii nie będzie adoracji przez ucałowanie, dlatego zachęcam do osobistej adoracji i powierzenia swoich spraw tym świętym.
 4. Jutro tj. 5 października o godz. 19.00 jest katecheza przed chrztem dziecka planowanym do 8 listopada włącznie. Dotyczy to spotkanie również i chrzestnych będących nimi w parafii i poza parafią
 5. Zapraszam na spotkania modlitewne wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środy na godz. 20.00. Wracamy do naszych rekolekcji, które zostały przerwane przez pandemię.
 6. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze czyśćcu cierpiące. Druga część różańca o godz. 20.00. Nieszpory i Apel.
 7. Oazę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po tejże Mszy św.
 8. Ministrantów młodszych i kandydatów oraz chętnych na ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 do Oratorium św. Faustyny.
 9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć O. Tymoteusza, cystersa, który wygłosi do nas Słowo Boże i będzie możliwość zakupienie kalendarzy na przyszły rok.
 10. Za tydzień dzień papieski zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 11. Kochani od środy najbliższej nie będzie karteczek do koszyczka tylko przychodzimy przed Msza św., czy wcześniej i zgłaszamy swoje intencje.
 12. Wyjątkowo spotkanie braci Totus Tuus w przyszłą niedzielę tj. 11.X o godz. 14.00 w oratorium św. Faustyny.
 13. Zapraszamy wraz ze wspólnotą Wniebogłosy na wieczór Uwielbienia Pana w przyszłą niedzielę tj. 11.X po Mszy św. o godz. 18.00.
 14. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Ofiara za jednorazowe jest dobrowolna a za roczne bez zmian od osoby czy od rodziny 30 zł.
 15. Rower damka jest do odebrania na naszym posterunku policji.
 16. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 17. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 18. Zapowiedzi:
  1. Krzysztof Czarnecki, .kawaler z Celestynowa par. tut. i Marta Kurek panna z Jatnego par św. Stanisława Biskupa Męczennika w Ostrowie 2.

Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy