OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5 lipca 2020 r., 14 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Zapraszam rodziców i chrzestnych na spotkanie przed chrztem dziecka planowanym do 2 sierpnia włącznie jutro tj. poniedziałek na godz. 19.00 w oratorium św. Faustyny.
 3. We wtorek po Mszy św. o godzinie 18.00 koronka do Boga Ojca
 4. Odnowa w Duchu Świętym będzie miała spotkania w środę o godz. 20.00 przez wakacje.
 5. Od środy, czyli od 1 lipca aż do 31 sierpnia nie będzie Mszy św. o godzinie 17.00. Spowiedzi wieczorem – przed Mszą świętą.
 6. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy za zmarłych polecanych parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Druga część różańca rozpoczyna się o godz. 20.00 i zakończymy nasze modlitwy nieszporami i apelem jasnogórskim.
 7. Pielgrzymka do Częstochowy autokarowa dn. 11 lipca tj. sobota. Wyjazd z Kołbieli o 5.00 a z Celestynowa ok. 5.20. Koszt 60 zł. Można się jeszcze zapisać. Czekamy na autokar przy Ośrodku Zdrowia w Celestynowie oraz przed Kulfonem. Powrót późnym wieczorem
 8. Na tablicy ogłoszeń jest komunikat p. Wójta Gminy Celestynów skierowany do mieszkańców, aby zapisywać się do spółek wodnych. Proszę o zapoznanie się z jego treścią.
 9. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 10. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 11. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy … Jest do odebrania nowy numer dwumiesięcznika Któż jak Bóg w zakrystii.