Ogłoszenia parafialne, 5 listopada 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
31 niedziela zwykła –5 listopada 2017 r.

 1. Dzisiaj puszka z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym.
 2. Pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu połączona z modlitwą różańcową ogodz.17.15.. Zapraszamy.
 3. W dniach 1-8 listopada można uzyskać jeden raz dziennie odpust zupełny za zmarłych nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych. Pragnę też podziękować za modlitwę, kwiaty izbice na grobach kapłańskich, świadczy to naszej pamięci i wierze w świętych obcowanie.
 4. Spotkanie do bierzmowania dla młodzieży kl. I ponad gim., w niedzielę 5 listopada o godz. 19.15 w oratorium.
 5. W poniedziałek konferencja przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 3 grudnia br.
 6. Koronka Uwielbienia Boga we wtorek po Mszy św.  o godz. 17:00 Zapraszamy czcicieli św. Michała Archanioła.
 7. Przepraszam za utrudnienia przy wejściu na cmentarz furtkami, które będą miały swoje ograniczenia, aby skończyć na cmentarzu partyzanckie działania kamieniarzy.
 8. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Przypominamy, że druga część różańca rozpoczyna się o godz.20.00 zakończona nieszporami za zmarłych i Apelem Jasnogórskim
 9. W sobotę, 11 listopada święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę o godz. 10.30, następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem 10-lecia Niepodległości i Koncert Patriotyczny w kościele. Zaproszenia są na tablicy ogłoszeń.
 10. Akcja zbierania nakrętek dalej trwa. Bóg zapłać za to podjęte dzieło
 11. Rekolekcje przed wizyta Matki Bożej w kopii cudownego obrazu rozpoczną się od 22 listopada od godz.20.00. Obraz Matki Bożej nawiedzi naszą parafię 25 listopada o godz.19.00 i będzie przez całą niedziele do godz.17.00.Dokładny program jest na tablicy ogłoszeń.
 12. Za tydzień gościmy ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza z Nadmy. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę tamtejszego kościoła.
 13. Msza św. w Regucie w przyszłą niedzielę będzie celebrowana w szkole.
 14. Zapowiedzi przedślubne:
  Przemysław Piotr Solnica, kawaler z Karpisk, par. Kołbiel i Edyta Mazek, panna z Dąbrówki par. tut. 2.

Marek Nowak, kawaler z Celestynowa par tut i Marlena Wojtczak, panna z par św. Stanisława B. M. w Osuchowie Zap. 2.

 1. Prasa katolicka Idziemy: