OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6 września 2020 r., 23 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 2. Zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.15.
 3. Zapraszam jutro tj. poniedziałek 7 września na godz. 19.00 do oratorium św. Faustyny rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 4 października włącznie. Dotyczy to również naszych parafian, którzy będą chrzestnymi poza naszą parafią.
 4. Zapraszam na spotkania modlitewne wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środy na godz. 20.00. Wracamy do naszych rekolekcji, które zostały przerwane przez pandemię.
 5. UWAGA! Msza święta i wypominki za zmarłych będą wyjątkowo 17 września czyli w trzeci czwartek miesiąca.
 6. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas i całego świata jak również nasze osobiste, rodzinne i parafialne sprawy.
 7. Oazę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po tejże Mszy św.
 8. Pielgrzymka dn. 13 września do Loretto, Kamieńczyka i Nowej Osuchowej. Wyjazd 6.15, koło Kulfona i Ośrodek Zdrowia. Koszt 30 zł. Wyjeżdżających proszę o pozdrowienie ks. Waldemara, który jest proboszczem w Nowej Osuchowej.
 9. Ministrantów młodszych i kandydatów oraz chętnych na ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 00 do Oratorium św. Faustyny.
 10. Dzisiaj puszka na Katolicki Ośrodek Adopcyjny a taca w przyszłą niedziele na Seminarium Duchowne.
 11. Od przyszłej niedzieli (13.09) Msze święte o godz. 10:30 będą z kazaniami skierowanymi do dzieci. W najbliższą niedzielę na Mszy o 10:30 będzie można poświęcić plecaki i przybory szkolne (dotyczy to nie tylko najmłodszych)
 12. Za tydzień, w niedzielę 13.09, dodatkowa Msza święta o godz. 19:30, w int. wszystkich uczestniczących w procesji fatimskiej, która będzie po tej Mszy.
 13. Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 9 lat (klasy 0-3 szkoły podstawowej) są zaproszone na pierwszą w tym roku zbiórkę gromady Zuchowej „Rude Lisy”, która rozpocznie się w sobotę 12.09 o 10.00 pod budynkiem gminy Celestynów. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku gromady(2 gromada Zuchowa „Rude Lisy”)
 14. Na tablicy na parkanie są informacje dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Proszę o zapoznanie się z jego treścią.
 15. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 16. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 17. Zapowiedzi:
  1. Tomasz Kalużny, kawaler z Celestynowa par. tut. i Justyna Opólska, panna z par św. Bartłomieja w Żelechlinku 2.

Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy …