OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 8 listopada 2020 r., 32 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 20 osób. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. w niedzielę od 14:00 do 14:30.
 3. Z powodu zaostrzenia się sytuacji związanej z pandemią spotkania wszystkich wspólnot zostały zawieszone. Poinformujemy o ich wznowieniu. Dziękujemy za zrozumienie.
 4. W poniedziałek tj. 9 XI o godz. 19.00, będzie konferencja przed planowanym chrztem dziecka do 6 grudnia włącznie dla rodziców i chrzestnych również tych, którzy będą nimi poza naszą parafią. Ograniczenia osób w kościele i obawa o swoje zdrowie daje możliwość chrztu dziecka poza Mszą świętą w niedzielę o godz. 12.00. Indywidualnie sprawę omawiamy z kapłanem w kancelarii.
 5. Zapraszamy wspólnoty i wszystkich zainteresowanych na Msze św. o godz. 20.00 w poniedziałek. Po Mszy św. będzie możliwość egzorcyzmowania wody i soli
 6. W środę przypada 102 rocznica odzyskania Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 10.30 za Ojczyznę i o 18.00. Kwiaty i znicze będą złożone prywatnie.
 7. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Druga część różańca rozpocznie się o godz. 20.00 zakończona nieszporami i Apelem.
 8. Dzisiaj zbiórka do puszki z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym a taca w przyszłą niedzielę na seminarium..
 9. Dwumiesięcznik Któż jak Bóg jest do odebrania w zakrystii. Bardzo proszę chętnych o zgłaszanie prenumeraty na przyszły rok. Koszt 50 zł.
 10. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 11. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 12. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy