Kolęda AD 2018/2019

Kolęda AD 2018/2019

27 XII 2018 – Czwartek od 16:00
Willowa, Radosna (ks.Pr.) 
Karczewska, Chabrowa, Zielone Wzgórze, Boczna (ks. E)
Otwocka 36-38A, Skośna, Starowiejska, (ks. J)

28 XII 2018 – Piątek od 16.00
Mazowiecka str. parzysta, Prosta (ks. Pr.)
Kręta, Jagodowa (ks. E)
Pl. św. Floriana, Literacka i Spacerowa (ks. J)

29 XII 2018 – Sobota od 9.00
Mazowiecka str. nieparzysta (ks. Pr.)
Pogorzelska, Młoda, Poprzeczna, Strażacka (ks. E)
Modrzewiowa, Pogodna, Siekierki (ks. J)

2 I 2019 – Środa od 16.00
Turystyczna (ks. Pr.)
Wiatraczna, Jarzębinowa, Sportowa (ks. E)
Nowowiejska, Łąkowa (ks. J)

3 I 2019- Czwartek od 16.00
Kasztanowa (ks. Pr.)
Lasek (ks. E)
Lasek (ks. J)

5 I 2018 – Sobota od 9.00
Poniatowskiego str. parzysta (ks. Pr.)
Ludowa, Dębowa, Żurawia str. nieparzysta (ks. E)
Kościuszki (ks. J)

7 I 2019 – Poniedziałek od16.00
Tabor (ks. Pr.)
Broniewskiego (ks. E)
Sienkiewicza (ks. J)

8 I 2019 – Wtorek od 16.00
Woj. Polskiego bl. 31, 32, 33 (ks. Pr.)
Mokra 2-18A, 3-25 (ks. E)
Reymonta, Kwiatowa (ks. J).

9 I 2019 – Środa od 16.00
Rejtana (ks. Pr.)
Mokra od 20 i od 27 do końca (ks. E)
Żurawia str. parzysta (ks. J)

10 I 2019 – Czwartek od 16.00
Woj. Polskiego bl. 48 (ks. Pr.)
Obr. Pokoju 71-48, Wschodnia (ks. E)
Trytonów, Zakręt, Bagno (ks. J)

11 I 2019 – Piątek od 16.00
Poniatowskiego str. nieparzysta (ks. Pr.)
Partyzantów, Wrzosowa 44 i 44A(ks. E)
Woj. Polskiego str. parzysta, Żeromskiego (ks. J)

12 I 2019 – Sobota od 9.00
Woj. Polskiego str. nieparzysta (ks. Pr.)
Osiecka str. nieparzysta (ks. E)
Leśna 2-54, Wiosenna (ks. J)

14 I 2019 – Poniedziałek od 16.00
Grzybowa (ks. Pr.)
Osiecka 54-88 (ks. E)
Kolejowa (ks. J)

15 I 2019 – Wtorek od 16.00
Obr. Pokoju 4-46 (ks. Pr.)
Leśna str. nieparzysta 1-61 (ks. E)
Grabowa, Leśna 56-90 (ks. J)

16 I 2019 – Środa od 16.00
Sucharskiego-od 16.00, Podleśna i Różana-od 19.00 (ks. Pr.)
Miodowa, Brzozowa (ks. E)
Regucka str. parzysta (ks. J)

17 I 2019 – Czwartek od 16.00
Wrzosowa str. nieparzysta 1-29
(ks. Pr.)
Osiecka  10 -46(ks. E)
Lipowa (ks. J)

18 I 2019 – Piątek od 16.00
Witosa (ks. Pr.)
Szkolna (ks. E)
Jankowskiego, Plantowa (ks. J)

19 I 2019 – Sobota od 9.00
Wrzosowa str. nieparzysta 39-79
(ks. Pr.)
Wąska (ks. E)
Regucka str. nieparzysta, Orzeszkowej (ks. J)

21 I 2019 – Poniedziałek od 16.00
Narutowicz (ks. Pr.)
Skupiewskiego, Klonowa, (ks. E)
Zwycięzców, Laskowska str. parzysta (ks. J)

22 I 2019 Wtorek 16:00
Wrzosowa 2-34 (ks. Pr.)
Kupiecka (ks. E)
Podgórna (ks. J)

23 I 2019 – Środa od 16.00
Sporna (ks. Pr.)
Laskowska str. nieparzysta (ks. E)
Radzińska (ks. J)

24 I 2019 –Czwartek od 16.00
Widok (ks. Pr.)
Wesoła, Krótka (ks. E)
Otwocka str. nieparzysta, Zielona, Zacisze (ks. J)

25 I 2019 – Piątek od 16.00
Otwocka str. parzysta (ks. Pr.)
Inżynierska (ks. E)
św. Kazimierza str. parzysta (ks. J)

26 I 2019 – Sobota od 9.00,
Św. Kazimierza str. nieparzysta (ks. Pr.)
Chopina, Żabia(ks. E)
Prusa (ks. J)