Wizyta duszpasterska – Kolęda 2017/2018

Wizyta duszpasterska – Kolęda 2017/2018

27 XII 2017 – Środa, od 16:00

Ul. Partyzantów (ks. Pr.)

Ul. Krótka, Podleśna, Różana Wesoła (ks. J)

Ul. Otwocka str. parzysta /bez 36-38A/ (ks. E)

28 XII 2017– Czwartek, od 16.00

Ul. Miodowa i Brzozowa (ks. J)

Ul. Wiosenna (ks. Pr.)

Ul. Prusa (ks. E)

29 XII 2017 – Piątek od 16:00

Ul. Widok, Otwocka str. nieparzysta (ks. J)

Ul. Witosa (ks. E)

Ul. Radzińska (ks. Pr.)

30.XII.2017 – Sobota od 9.00

Ul. Wąska, Leśna 54-46, 31-27 (ks. J)

Ul. Leśna 2-48, 3-25 (ks. E)

Ul. Leśna od 35 o 58 do końca (ks. Pr.)

2 I 2018 – Wtorek od 16.00

Ul. Lipowa (ks. E)

Ul. Grabowa i Klonowa (ks. Pr.)

Ul. Szkolna (ks. J)

3 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Zacisze, Zielona, Sucharskiego (ks. J)

Ul. św. Kazimierza str. nieparzysta (ks. E)

Ul. Osiecka 3-15 (ks. Pr.)

4 I 2018 – Czwartek od 16.00

Ul. Laskowska str. nieparzysta (ks. J)

Ul św. Kazimierza str. parzysta (ks. E)

Ul. Osiecka 17-25 (ks. Pr.)

8 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Narutowicz (ks. J)

Ul. Jankowskiego i Plantowa (ks. E)

Ul. Osiecka 25-45 (ks. Pr.)

9 I 2018 Wtorek od 16.00

Ul. Zwycięzców i Laskowska str. parzysta (ks. J)

Ul. Osiecka 47-67 i 88-80 (ks. Pr.)

Ul. Orzeszkowej (ks. E)

10 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Chopina i Wrzosowa 44 i 44A (ks. J)

Ul. Regucka str. parzysta (ks. E)

Ul. Regucka str. nieparzysta (ks. Pr.)

11 I 2018 – Czwartek od 16.00

Ul. Wrzosowa 1-29 i 2-34 (ks. E)

Ul Inżynierska (ks. J)

Ul. Osiecka 76-66 (ks. Pr.)

12 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Kupiecka (ks. J)

Ul. Podgórna (ks. Pr.)

Ul. Kolejowa (ks. E)

13 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Skupiewskiego, Wrzosowa 39-79 (ks. J)

Ul. Reymonta, Rejtana (ks. E)

Ul. Osiecka 64-10 (ks. Pr.)

15 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Żabia (ks. Pr.)

Ul. Woj. Polskiego str. nieparzysta. (ks. E)

16 I 2018 Wtorek 16:00

Ul. Żurawia str. parzysta (ks. E)

Ul. Dębowa (ks. Pr.)

17 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Grzybowa (ks. E)

Ul. Żeromskiego (ks. Pr.)

18 I 2018 –Czwartek od 16.00

Ul. Woj. Polskiego str. parzysta (ks. E)

19 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Trytonów, Zakręt, Bagno (ks. E)

Ul. Broniewskiego (ks. Pr.)

20 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Woj. Polskiego bl. 31, 32, 33, 48 (ks. E)

Ul. Wschodnia (ks. Pr.)

22 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Obr. Pokoju 71-56 (ks. J)

Ul. Obr. Pokoju 4-50 (ks. E)

Ul. Mokra 2-18A i 3-25 (ks. Pr.)

23 I 2018 –Wtorek od 16:00

Ul. Żurawia str. nieparzysta (ks. J)

Ul. Mokra od 20 i 27 do końca (ks. Pr.)

Ul. Spacerowa, pl. Św. Floriana, Literacka (ks. E)

24 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Ludowa, Sporna (ks. J)

Ul. Jarzębinowa, Sportowa (ks. Pr.)

Ul. Modrzewiowa Pogodna, Siekierki (ks. E)

25 I 2018 –Czwartek od 16.00

Ul. Poniatowskiego str. nieparzysta (ks. J)

Tabor (ks. E)

Ul. Kwiatowa (ks. Pr.)

26 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Wiatraczna, Jagodowa (ks. J)

Ul. Kręta (ks. Pr.)

Ul. Sienkiewicz (ks. E)

27 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Poniatowskiego str. parzysta (ks. J)

Ul. Nowowiejska, Łąkowa (ks. E)

Ul. Kościuszki (ks. Pr.)

29 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Pogorzelska, Willowa, Radosna (ks. J)

Ul. Turystyczna, Kasztanowa ( ks. E)

Ul. Boczna (ks. Pr.)

30 I 2018 –Wtorek od 16:00

Ul. Karczewska, Chabrowa, Zielone Wzgórze, (ks. J)

Ul. Strażacka (ks. Pr.)

Ul. Starowiejska, Skośna (ks. E)

31 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Mazowiecka str. parzysta, Prosta (ks. J)

Ul. Młoda i Poprzeczna (ks. Pr.)

Ul. Otwocka 36-38A i Mazowiecka 1-45 (ks. E)

1 II 2018 –Czwartek od 16.00

Lasek (ks. J i Pr.)

Ul. Mazowiecka 87-47 (ks. E)

Nawiedzenie Kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w Celestynowie

REKOLEKCJE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ – 22-24 listopada 2017 r.
o.
Ryszard Bortkiewicz OSPPE
Środa, 22 listopada
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)
Czwartek, 23 listopada
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)
Piątek, 24 listopada
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)

 Spowiedź: piątek pół godziny przed Mszą św.


 

NAWIEDZENIE OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ – 25-26 listopada 2017 r.
o.
Ryszard Bortkiewicz OSPPE

Sobota, 25 listopada
19:00 Powitanie Matki Bożej,
Msz św. z nauką i sakrament Bierzmowania – bp Kazimierz
21:00 Apel Jasnogórski – o. Ryszard
22:00 Akatyst o NMP – organista
22:30-24:00 Modlitwa – Wspólnoty Żywego Różańca
23:00 Modlitwa za zmarłych (nieszpory za zmarłych??)
24:00 Msz św. z nauką koncelebrowana w intencji powołań (koncelebrują kapłani pochodzący z parafii i pracujący)
Niedziela, 26 listopada
1:30-3:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców: Reguta, Tabora, Lasku i Dąbrówki.
3:00-4:30 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców Celestynowa (za torami)
4:30-6:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców Celestynowa (wokół kościoła)
6:00-7:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców: plebanii i pracowników; 6:30 Godzinki o NMP
7:00 Msza św. z nauką dla wszystkich
9:00 Msza św. z nauką dla młodzieży
10:30 Msza św. z nauką dla dzieci, błogosławieństwo małych dzieci
12:00 Msza św. z nauką dla chorych (bez Namaszczenia, bo było miesiąc temu)
13:00-14:00 Oaza młodzieżowa, Wniebogłosy
14:00-15:00 Odnowa w Duchu Świętym, Neokatechumenat
15:00-16:00 Kręgi Domowego Kościoła, Totus Tuus
16:00 Różaniec
17:00 Msza św. z nauką dla wszystkich,

pożegnanie Obrazu MB Cz.

 

Misje parafialne 17-24 września 2017 r.

MISJE ŚWIĘTE
17-24 września 2017
ks. Piotr Prusakiewicz CSMA i ks. Rafał Szwajca CSMA

 

24 Niedziela zwykła, 17 września

Nie ma Mszy św. w Regucie

7:00 Msz św. z nauką misyjną

9:00 Msz św. z nauką misyjną

10:30         Msz św. z nauką misyjną

12:00         Msz św. z nauką misyjną

15:00         Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 18:00

17:15         Różaniec misyjny

18:00         Msz św. z nauką misyjną

20:30         Szkoła modlitwy i Apel Jasnogórski

W niedzielę nie ma spowiedzi.

Poniedziałek, 18 września

6:30 Msz św. z nauką misyjną

15:00         Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00         Msz św. z nauką misyjną

18:15         Różaniec misyjny

19:00         Msz św. z nauką misyjną. Powitanie figury św. Michała Archanioła

20:30 Szkoła modlitwy i Apel Jasnogórski


 

Wtorek, 19 września

modlitwa o uzdrowienie i Sakrament Namaszczenia Chorych – na każdej mszy

6:30   Msz św. z nauką misyjną

8:30   Spotkanie misyjne dla uczniów gim., SP kl. 6-7

10:00 Spotkanie misyjne dla Przedszkola i kl. 0

10:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – kl. 1-3,

11:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – 4-5 i Regut

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00 Msz św. z nauką misyjną

18:15 Różaniec misyjny

19:00 Msz św. z nauką misyjną

20:30 Szkoła modlitwy i Apel Jasnogórski

Środa, 20 września

Odnowienie Sakramentu Chrztu – na każdej mszy

6:30   Msz św. z nauką misyjną

8:30   Spotkanie misyjne dla uczniów gim., SP kl. 6-7

10:00 Spotkanie misyjne dla Przedszkola i kl. 0

10:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – kl. 1-3,

11:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – 4-5 i Regut

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00 Msz św. z nauką misyjną

19:00 Msz św. z nauką misyjną. Pożegnanie figury św. Michała Archanioła

20:30 Szkoła modlitwy i Apel Jasnogórski

Spowiedź 30 min. przed każdą Mszą

Czwartek, 21 września

odnowienie Sakramentu Bierzmowania – na każdej mszy

6:30   Msz św. z nauką misyjną

8:30   Spotkanie misyjne dla uczniów gim., SP kl. 6-7

10:00 Spotkanie misyjne dla Przedszkola i kl. 0

10:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – kl. 1-3,

11:30 Spotkanie misyjne dla uczniów SP – 4-5 i Regut

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00 Msz św. z nauką misyjną

18:15 Różaniec misyjny

19:00 Msz św. z nauką misyjną

20:15 Droga krzyżowa ulicami Celestynowa

Spowiedź 30 min. przed każdą Mszą

Piątek, 22 września

modlitwa o przebaczenie

6:30     Msz św. z nauką misyjną

15:00   Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00   Msz św. z nauką misyjną

18:15   Różaniec misyjny

19:00   Msz św. za zmarłych z nauką misyjną i procesja na cmentarz parafialny


 

Sobota, 23 września

odnowienie Sakramentu Małżeństwa, błogosławieństwo małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym – na każdej mszy

6:30   Msz św. z nauką misyjną

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00 Msz św. z nauką misyjną

18:15 Różaniec misyjny

19:00 Msz św. z nauką misyjną

20:30 Szkoła modlitwy i Apel Jasnogórski

Niedziela, 24 września

błogosławieństwo krzyży

Nie ma Mszy św. w Regucie

7:00 Msz św. z nauką misyjną

9:00   Msz św. z nauką misyjną

10:30 Msz św. z nauką misyjną

12:00 Msz św. z nauką misyjną. Zakończenie misji

18:00 Msz św.

Spowiedź: Śr., Czw. – 30 min. przed Mszą św.

Rekolekcje wielkopostne AD 2017

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
26-29 marca 2017 r.
Ks. Piotr Prusakiewicz i ks. Krzysztof Szary CSMA
4 Niedziela Wielkiego Postu, 26 marca
Nie ma spowiedzi.
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
9:00 Msz św. z nauką dla młodzieży
10:30 Msz św. z nauką dla dzieci
12:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
Regut 16:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
17:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
Poniedziałek, 27 marca
Na mszach szkolnych nie ma spowiedzi
7.00 Msz św. z nauką dla wszystkich
8:30 Msza św. z nauką dla uczniów gimnazjum
10:00 Msza św. z nauką dla uczniów SP – kl. 0-3, Przedszkole i Regut
11:30 Msza św. z nauką dla uczniów SP – 4-6
16:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
Wtorek, 28 marca
7.00 Msz św. z nauką dla wszystkich
8:30 Msza św. z nauką dla uczniów gimnazjum
10:00 Msza św. z nauką dla uczniów SP – kl. 0-3, Przedszkole i Regut
11:30 Msza św. z nauką dla uczniów SP – 4-6
16:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
Środa, 29 marca –zakończenie rekolekcji
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
8:30 Msza św. z nauką dla uczniów gimnazjum
10:00 Msza św. z nauką dla uczniów SP – kl. 0-3, Przedszkole i Regut
11:30 Msza św. z nauką dla uczniów SP – 4-6
16:00 Msz św. z nauką dla wszystkich, Sakrament Namaszczenia Chorych.
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich

Spowiedź: pon., wt., śr. 30 min. przed Mszą św.

 

Czwartkowa adoracja Najśw. Sakramenetu AD 2017

Lp. Data Wspólnota
1. 5.01.2017 Odnowa w Duchu  Świętym
2. 19.01.2017 Totus Tuus
3. 26.01.2017 Światło-Życie – młodzież
4. 2.02.2017 KŻR Ofiarowania Pańskiego
5. 16.02.2017 KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dorośli)
6. 23.02.2017 KŻR św. Teresy z Avilla (t. światła i radosne)
7. 2.03.2017 KŻR św. Andrzeja Boboli (t. światła i bolesne)
8. 16.03.2017 KŻR św. Józefa (t. światła i bolesne)
9. 23.03.2017 KŻR Królowej Pokoju (t. światła i bolesne)
10. 30.03. 2017 KŻR św. Agaty  (t. światła i bolesne)
11. 6.04.2017 KŻR św. Dominika (t. światła i bolesne)
12. 20.04.2017 KŻR św. Faustyny Kowalskiej (dorośli) (t. światła i chwalebne)
13. 27.04. 2017 KŻR św. Sebastiana (t. światła i chwalebne)

Róża Różańcowa Rodziców za dzieci

14. 4.05.2017 RRR za dzieci św. Józefa Oblubieńca  (t. światła i radosne)
15. 18.05.2017 RRR za dzieci Matki Bożej Rozwiązującej Supełki Życia (t. światła i chwalebne)
16. 25.05.2017 RRR św. Jana Pawła II (t. światła i radosne)
17. 1.06.2017 RRR św. Rity (t. światła i chwalebne)
18. 15.06.2017 RRR za dzieci św. Gerarda (t. światła i chwalebne)
19. 22.06.2017 RRR za dzieci św. Rodziny (t. światła i chwalebne)
20. 29.06.2017 RRR za dzieci św. Joanny Beretty Moli (t. światła i chwalebne)
21. 6.07.2017 RRR za dzieci bł. Anieli Salawy (t. światła i radosne)
22. 20.07.2017 RRR za dzieci św. Antoniego (t. światła i chwalebne)
23. 27.07.2017 RRR za dzieci św. Krzysztofa (t. światła i radosne)
24. 3.08.2017 RRR za dzieci bł. ks. Jerzego Popiełuszki (t. światła i bolesne)
25. 17.08.2017 RRR za dzieci św. Faustyny Kowalskiej (t. światła i bolesne)
26. 24.08.2017 RRR za dzieci św. Michała (t. światła i bolesne)
27. 31.08.2017 RRR za dzieci św. Maksymiliana (t. światła i bolesne)
28. 7.09.2017 RRR za dzieci św. Teresy (t. światła i radosne)
29. 28.09.2017 RRR za dzieci św. Franciszka (t. światła i bolesne)
30. 5.10.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Faustyny(t. światła i chwalebne)
31. 19.10.2017 Krąg Domowego Kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki (t. światła i radosne)
32. 26.10.2017 Schola dziecięca (t. światła i bolesne)
33. 2.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Jana Pawła II (t. światła i chwalebne)
34. 16.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Franciszka (t. światła i radosne)
35. 23.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Józefa (t. światła i bolesne)
36. 30.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. o. Pio (t. światła i chwalebne)
37. 7.12.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Marii Magdaleny (t. światła i radosne)
38. 21.12.2017 Wspólnota Wniebogłosy (t. światła i radosne)
39. 28.12.2017 Chór Celestis (t. światła i radosne)

 

 

Wizyta duszpasterska – kolęda AD 2016/2017

Wizyta duszpasterska – kolęda AD 2016/2017

 

27 XII 2016 – Wtorek, od 16:00

Ul. Pogorzelska (1 ks.) kanc. g. 20.00
Ul. Poprzeczna Msza. i Strażacka (1 ks.)
Ul. Mazowiecka str. parzysta i Prosta (1 ks.)

 

28 XII 2016– Środa, od 16.00

Ul. Otwocka i Mazowiecka 1-45 (1 ks.)

Ul. Skośna (1 ks.) Msza św., Młoda i Radosna dokończenie

Ul. Karczewska i Zielone Wzgórze (1 ks.)

 

29 XII 2016 – Czwartek od 16:00

Ul. Mazowiecka 87-45 (1 ks.)

Ul. Willowa i Boczna (1 ks.)

 

30 XII 2016 – Piątek od 16.00

Ul. Starowiejska (1 ks.)

 

31 XII 2016 – Sobota od 9.00

Ul. Nowowiejska i Łąkowa (1.ks.)

Ul. Pogodna i Kręta (1.ks.)

Pl. św. Floriana i ul. Literacka (1.ks.)

 

2 I 2017 – Poniedziałek, od 16:00

Ul. Wiatraczna (1 ks. ) kanc. 20.00

Ul. Jarzębinowa Sportowa i Jagodowa (1 ks.)

Ul. Modrzewiowa i Siekierki (1 ks.)

 

3 I 2017 – Wtorek od 16.00

Ul. Turystyczna i Kasztanowa (1 ks.)

Ul. Spacerowa (1 ks.) kanc. 20.00

Tabor (1 ks.)

 

4 I 2017 – Środa od 16.00

Ul. Dębowa (1 ks.)

Ul. Wojska Pol. bl. 31, 32 i 48 (1 ks.)

Ul. Wojska Pol. bl. 33 (1 ks.)

 

5 I 2017 – Czwartek od godz. 16.00

Ul. Żurawia str. parzysta (1 ks.)

Ul Żurawia str. nieparzysta (1ks.)

 

6 I 2017 – Czwartek od godz. 19.15

Ul. Wschodnia (1 ks.)

 

7 I 2017 – Sobota od 9.00

Ul. Obrońców Pokoju 4-50; Kwiatowa (1ks.)

Ul. Ludowa i Sienkiewicza (1ks.)

Ul. Kościuszki (1ks.)

 

9 I 2017 – Poniedziałek od godz.16.00

Ul. Żeromskiego (1 ks.) kanc.

Ul. Wojska Polskiego str. parzysta (1 ks.)

Ul. Broniewskiego (1 ks.)

 

10 I 2016 – Wtorek od godz. 16.00

Ul. Rejtana (1 ks.) kanc.

Ul. Trytonów, Zakręt i Bagno (1 ks.)

Ul. Poniatowskiego str. nieparzysta (1 ks.)

 

11 I 2017 – Środa od 16.00

Ul. Wojska Polskiego str. nieparzysta (1 ks.)

Ul. Obrońców Pokoju 76-56 (1 ks.)

Ul. Krótka, Podleśna, Różana (1 ks.) Msza św.

 

12 I 2016 – Czwartek od 16.00

Ul. Mokra od początku (ks.)

Ul Mokra od 20 i 27 (1ks.)

 

13 I 2016 – Piątek od 16.00

Ul. Grzybowa (1 ks. )

Ul. Kolejowa (1 ks.)

Ul. Sporna od godz.17.15 (1 ks.)

 

14 I 2016 – Sobota od 9.00

Ul Kard. Wyszyńskiego i Otwocka str. parzysta od początku (1 ks.)

Ul. Poniatowskiego str. parzysta (1 ks.)

Ul. Reymonta i od 12.00 ul. Zielona, Zacisze i Sucharskiego (ks.)

 

16 I 2017 – Poniedziałek od. 16.00

Ul. Partyzantów i Leśna 3-31 (1 ks.).

Ul. Miodowa i Brzozowa (1 ks.)

Ul. Otwocka str. nieparzysta i Widok, (1 ks.) kanc.

 

17 I 2017 Wtorek 16:00

Ul. Leśna 2-54 (1 ks. )

Ul. Leśna 33-45; 56-74 (1 ks.)

Ul. Skupiewskiego (1 ks.) kanc.

 

18 I 2017 – Środa od 16.00

Ul. Leśna 47-61, 76-90 (1 ks.)

Ul. Wiosenna i Grabowa (1 ks.)

Ul. Wrzosowa 44 i 44A (1 ks.)

 

19 I 2017 –Czwartek od 16.00

Ul. Jankowskiego i Plantowa (1 ks.)

Ul. Podgórna (1 ks.)

 

20 I 2017 – Piątek od 16.00

Ul. Regucka str. parzysta (1 ks.)

Ul. Regucka str. nieparzysta od 17.15 (1 ks.)

Ul. Laskowska str. nieparzysta (1 ks.)

 

21 I 2017 – Sobota od 9.00

Ul. Witosa (1 ks.)

Ul Prusa (1 ks.)

Ul. Radzińska i Wesoła (1.ks.)

 

23 I 2017 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Wrzosowa 1-29 (1 ks.)

Ul. Wrzosowa 39-79 (1 ks.)

Ul. Laskowska str. parzysta (1 ks.)

 

24 I 2017 –Wtorek od godz. 16:00

Ul. Wrzosowa 2-34; Klonowa (1 ks.)

Ul. Inżynierska (1 ks.)

Ul. Szkolna (1 ks.)

 

25 I 2017 – Środa od 16.00

Ul. Lipowa (1 ks.)

Ul. Kupiecka (1 ks.) z przerwą na Msze św.

Ul. Chopina i Żabia (1 ks.)

 

26 I 2017 –Czwartek od 16.00

Ul. Św. Kazimierza str. parzysta (1 ks.)

Ul. Narutowicza (1 ks.)

 

27 I 2017 – Piątek od 16.00

Ul. Św. Kazimierza str. nieparzysta, (1 ks.)

Ul. Orzeszkowej (1 ks.)

Ul. Zwycięzców od godz.17.15 (1 ks.)

 

28 I 2017 – Sobota od 9.00

Ul. Osiecka 5-53 (1 ks.)

Ul. Osiecka 10A – 88 (1 ks.)

Ul. Wąska (1 ks.)

 

30 I 2017 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Osiecka 55-67 (1 ks.)

Lasek (2 ks.)

REKOLEKCJE ADWENTOWE 11-13 grudnia 2016 r.

Ks. Mieczysław Nowak

III Niedziela Adwentu, 11 grudnia

7:00

Msz św. z nauką dla wszystkich

9:00

Msz św. z nauką dla młodzieży
10:30 Msz św. z nauką dla dzieci
12:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:00 Regut Msz św. z nauką dla wszystkich

18:00

Msz św. z nauką dla wszystkich
Poniedziałek, 12 grudnia,
6:45 Roraty Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)
Wtorek, 13 grudnia
6:45 Roraty Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)

 Nie ma spowiedzi w niedzielę, 11 grudnia

 Spowiedź: poniedziałek i wtorek pół godziny przed Mszą św.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym

Serce

Jeśli w swoim sercu przeżywasz jakąś tęsknotę za Bogiem.

Wydaje ci się, że Go nie znasz albo znasz za mało.

Straciłeś sens swojego życia lub pogubiłeś się w życiu

TO  TE REKOLEKCJE SĄ WŁAŚNIE DLA CIEBIE

ZAPRASZAMY  dnia 14 września 2016 o godz. 19:15

na rekolekcje REO, które odbędą się w Kościele WNMP w Celestynowie

Przyjdź jeśli pragniesz :

  •  wejść w żywą relację z Bogiem
  • pogłębić życie duchowe
  • zachwycić się pięknem modlitwy i Słowem Bożym
  • doświadczyć obecności Boga i Jego pomocy w codziennym życiu

 

Rekolekcje poprowadzi Marika Pik