Ogloszenia duszpasterskie, 22 maja 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Trójcy Przenajświętszej, 22 maja 2016 r.

 1. Wczoraj, 83 dzieci przystąpiło do pierwszej Spowiedzi, a dziś do pierwszej Komunii. Polecamy dzieci i rodziców modlitwie parafian.
 2. Nabożeństwa majowe: w niedzielę o godz. 17.15 różaniec i majowe, a w dni powszednie o godz. 17.40. Tylko czwartki po Mszy św. o godz. 18.00!!!
 3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek godz. 20.00.
 4. Najbliższy czwartek. Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy do czterech ołtarzy. Trasa procesji nie uległa zmianie. Proszę o przygotowanie trasy mieszkańców tychże ulic o schowanie samochodów i przyozdobienie swoich posesji. Msze św. będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. Romuald Kszuk kapłan ze wspólnoty oo. Szensztackich z Józefowa. Zapraszam całą asystę staż z Celestynowa, Dąbrówki i Reguta braci Totus Tuus, itd.
 5. Czwartkową adorację ofiarujemy o nową kulturę, o całkowitą wolność od nałogów oraz szerzenie kultury czystości i skromności, jako wyrazu szacunku dla osoby. Modlitwy poprowadzi wspólnota Ruchu Światło-Życie.
 6. Nakrętki na ŚDM zbieramy do końca czerwca. Młodzież 15-30 lata zapraszamy do udziału w tym spotkaniu, nasza grupa parafialna tworzy się wiec prosimy o zgłaszanie się. Chcemy wziąć udział w sobotnim czuwaniu i niedzielnej Mszy św. z papieżem Franciszkiem (30-31 VII). Informacje na naszej stronie internetowej w Aktualnościach.
 7. Wakacyjne wyjazdy: – nad morze do Gdańska, 17-24 lipca br., koszt 600 zł; – w góry do Zakopanego, 21-28 sierpnia br., koszt 500 zł. Zapraszamy.
 8. Akcja zbierania podpisów w sprawie obrony życia dzieci poczętych dzisiaj przed kościołem. Proszę o świadectwo wiary.
 9. Przyjmujemy zgłoszenia chętnych wyjazdu na Lednicę 4 czerwca. Prosimy do 22 maja zgłosić się z zaliczką 30 zł. Będzie wiadomo czy zamawiać autokar.
 10. Wyjazd autokarem na nocne czuwanie na Jasną Górę w piątek, 27 maja o godz. 15.30 z parkingu przed naszego kościoła. Zapisani są proszeni o punktualne przybycie.
 11. Zapowiedzi:

Konrad Rejek, kawaler z Otwocka par bł. Ignacego Kłopowskiego i Marta Chojecka, panna z Celestynowa par. tut. Zap. 2.

Dominik Glinka, kawaler i Żaneta Żelazo, panna oboje z Celestynowa par. tut. Zap. 2.

Krzysztof Jarzębski, kawaler z Siodła par św. Stanisława bp. w Siennicy i Marta Filipowicz, panna z Celestynowa par tut. .Zap. 2.

Robert Janisiewicz, kawaler z Celestynowa par tut. i Malwina Jurczak, panna z Jabłonny Lackiej, par. Wniebowzięcia NMP. Zap. 2.

Paweł Brzost, kawaler, z Bociana par św. Trójcy w Kołbieli i Justyna Przybysz, panna z Celestynowa par tut. Zap.2.

Sebastian Adam Bajek, kawaler i Katarzyna Bogusława Kozłowska, panna oboje z Lasku par. tut. Zap. 2.

Przemysław Kasprzak, kawaler z Podbieli, par. Osieck i Dorota Kasprzak, panna z Tabora, par. tut. Zap. 1.

Mateusz Skolmowski, kawaler z Celestynowa, par. tut. i Joanna Stróżek, panna z Wolicy, par. Abramów. Zap. 1

Artur Rzepecki, kawaler z Augustówki, par. Osieck i Katarzyna Floriańczyk, panna z Lasku, par. tut. Zap. 1.

Prasa katolicka Idziemy: