Ogłoszenia duszpasterskie, 23 czerwca 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23 czerwca 2019 r.,
12 niedziela zwykła

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.40, w czwartki – po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
 2. Zapraszam dzisiaj (i w każdą niedzielę czerwca) na różaniec o godz. 17.15. Będziemy modlić się o miłosierdzie dla tych, którzy nie wiedzą, co czynią i pokój serca dla nas. Cmentarz nasz będzie monitorowany.
 3. Zapraszam wraz ze wspólnotą Wniebogłosy na Wieczór Uwielbienia Pana, dzisiaj, 23.06.br. na godz.19.00.”Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie (wzgarda, obelgi).” Przeciwnicy spokojne życie fałszywych proroków. W ich oczach inni to zagrożenie.
 4. Zapraszam na procesję Eucharystyczną we czwartek na zakończenie oktawy wszystkich, którzy mogą oddać Chwałę Panu. Błogosławieństwo wianków po Mszy św. o godz.18.00.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych z rodzin z ul. Osieckiej i za dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie adoracji. Serdecznie zapraszamy.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na procesję Eucharystyczną wszystkich, którzy mogą uwielbić Serce Jezusa. Za odmówienia litanii do Serca Pana Jezusa i akt wynagrodzenia będzie można uzyskać odpust zupełny. W tym dniu niema postu.
 7. Również w piątek będziemy gościć pielgrzymów Ułanów. Zapraszam na apel z ułanami na godz. 20.30. Proszę o przy gotowanie strawy dla koni
 8. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Będzie zbierana taca i przeznaczona na utrzymanie bazyliki Świętego Piotra w Rzymie.
 9. Zaproszenie na pielgrzymkę do św. Charbela (Liban 21-28 lipca 2019) na tablicy ogłoszeń
 10.  Decyzją ks. bp. Ordynariusza naszej diecezji ks. Jacek Skoczylas został przeniesiony do pracy w par św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim. Podziękowanie za pracę sześciu lat w naszej parafii połączoną z dniem imienin będzie 18 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.30. Ks. Michał Włoch obejmie obowiązki wikariusza w naszej parafii od 25 sierpnia. Powitanie ks. Michała będzie na Mszy św. o godz. 9.00.
 11. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Arkadiusza Nowaka misjonarza z Tanzanii z Malambo. Będzie puszka po Mszy św. na misje a wieczorem spotkanie dla zainteresowanych.
 12. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję i proszę o kontynuację