Ogłoszenia duszpasterskie, 5 czerwca 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
5 czerwca 2016 r., 10 niedziela zwykła

 1. Nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę o godz. 17.15 różaniec i czerwcowe, w dni powszednie o godz. 17.40. Tylko w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00!
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 3. Aktualne jest zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka, dzisiaj od godz. 13.00. Program jest wywieszony w gablocie.
 4. Proszę czcigodnych parafian o modlitwę za dzieci rocznicowe i ich rodziny, którzy, będą przeżywać swój biały tydzień.
 5. Rodzice, którzy planują chrzest dziecka do 3 lipca włącznie, oraz nasi parafianie, którzy gdziekolwiek będą pełnić godność chrzestnych, są zaproszeni na konferencje przygotowującą do sakramentu Chrztu jutro, 6 czerwca o godz. 19.00.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek godz. 20.00.
 7. Czwartkową adorację ofiarujemy za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Druga część różańca rozpoczyna się o godz. 20.00.
 8. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w piątek po Mszy św. wieczornej.
 9. Od 26 do 28 maja zespół Pobudka uczestniczył w XVIII Ogólnopolskim Salwatoriańskim Festiwalu Piosenki Religijnej „Pokochaj miłość” w Trzebnicy, koło Wrocławia. Festiwal nie był jedynie konkursem, ale też rekolekcjami dla wszystkich uczestników. Licznie zebrana młodzież uczestniczyła we wspólnych warsztatach i koncertach. Podczas konkursu Zespół Pobudka zdobył nagrodę Grand Prix. Gratulujemy i cieszymy się. Bóg Wam zapłać.
 10. Wakacyjne wyjazdy: – nad morze do Gdańska, 17-24 lipca br., koszt 600 zł; – w góry do Zakopanego, 21-28 sierpnia br., koszt 500 zł. Zapraszamy.
 11. Zapraszam rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych i wszystkich zainteresowanych na wyjazd do Otwocka par Miłosierdzia Bożego na Ługach to jest kościół stacyjny gdzie można zyskać szczególne dary z łaską odpustu zupełnego z racji roku Miłosierdzia. Gdyby ktoś chciał pojechać a nie ma czym zgłaszamy się do zakrystii po Mszy św. i zamówimy autokar. Wyjeżdżamy w sobotę 11 czerwca o godz. 14.30 i wracamy ok. godz. 18.00. Będzie tam Msza św. Gromadzimy się o 14.50, przed kościołem na Ługach. Będzie uroczyste wejście. Dzieci komunijne i rocznicowe mogłyby być w albach. Bóg zapłać.
 12. Drodzy parafianie św. Faustyna w znaku relikwii już od dawna nie ma żadnych zaproszeń. Moje pytanie czyżby tak cudownie było w naszych rodzinach, że takie zaproszenie nas nie dotyczy?
 13. Małżeństwa, które chciałyby więcej doświadczyć miłości Boga zapraszam po tej Mszy św. do zakrystii by mógł powstać nowy krąg Domowego Kościoła. Najlepiej decyzje podejmuje się z marszu. Zastanawianie się zawsze kończy się naszą przegraną. Zły duch zrobi wszystko by nas zatrzymać. Czekam w zakrystii. Nie bójcie się.
 14. Zapowiedzi:

Piotr Bąk, kawaler z Celestynowa par. tut. i Karolina Zuzanna Kozera, panna z Gadki par. św. Trójcy w Kołbieli. Zap.2.

Łukasz Hoglich, kawaler i Aneta Kurach, panna, oboje z Celestynowa, par. tut. Zap. 2.

Arkadiusz Konkowski, kawaler z Celestynowa par. tut. i Magdalena Malesa, panna z par św. Wojciecha w Wiązownie. Zap.1.

Paweł Cygan, kawaler z Celestynowa par. tut. i Małgorzata Zuzanna Wiśniewska, panna z Otwocka, par św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zap.1.