OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13 grudnia 2020 r., 3 niedziela Adwentu

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 20 osób. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. w niedzielę od 14:00 do 14:30.
 3. Konferencja przed chrztem dziecka planowanym do 7 lutego włącznie będzie jutro tj. w poniedziałek 14 grudnia o godz. 19.00 w kościele. Dotyczy to również osób będących chrzestnymi poza parafią.
 4. Roraty codziennie o godzinie 6.45. Matka Boża czekała na zaproszenie do naszych domów. Przynosimy jeden raz karteczki ze swoimi imionami i nazwiskami (dorośli i dzieci). Losujemy każdego dnia jedną karteczkę. Po Mszy św. zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęci NMP.
 5. Jutro tj.14 grudnia Msza św. dla wspólnot o godz. 20.00. Możliwość egzorcyzmowania wody, oleju soli i pobawienia świec.
 6. Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła będą na razie na naszej stronie facebooka. Godziny najbliższych transmisji:
  1. od poniedziałku do soboty (14-19 grudnia): g 6:45 (Roraty), a po nich Godzinki
  2. niedziela (20 grudnia) g: 10:30 (Msza z kazaniem dla dzieci)
 7. .Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o miłosierdzie dla nas naszych rodzin i całego świata..
 8. organista rozprowadza poświęcone opłatki wigilijne w naszej Parafii. W związku z epidemią nie będzie wchodził do domów. Spotkania będą się odbywać na zewnątrz. Ofiary złożone przy tej okazji są częścią wynagrodzenia p. Sławka za jego pracę w naszej Parafii. Z góry dziękuję za przyjęcie naszego organisty i złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
 9. Świece adwentowe są do nabycia w zakrystii.
 10. Znane nam Siostry od Aniołów z Konstancina wydały płytę (warto się zainteresować). Więcej informacji na naszej stronie internetowej i facebooku. (https://www.youtube.com/watch?v=ZfoRWgxjZQw) (https://www.facebook.com/maria.druch/videos/10220647577754286) (https://www.youtube.com/watch?v=DXdzadF-pIY)
 11. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 12. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 13. Zapowiedzi:
  1. Michał Ziętala, kawaler z Celestynowa par tut. i Ilona-Monika Wierzgacz, panna z Garwolina par. Przemienia Pańskiego w Garwolinie Zap.2
 14.  Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł;