OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 17 października 2021 r., 29 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. Zapraszam na godz. 15.00. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za Ojczyznę. O 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i I część różańca; II część – o 15.55; III część – o 16.35; IV część – o 17.15.
 3. . Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15 z wyjątkiem czwartku (po Mszy św. wieczornej).
 4. Zapraszam 17 października tj. dzisiaj wraz ze wspólnotą „Wniebogłosy „ po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 na Uwielbienie Pana.
 5. Zapraszam również do oratorium św. Faustyny na godz. 19.00 braci „Totus Tuus” na spotkanie z bł. ks. Kard. Stefanem Wyszyńskim.
 6. Zapraszam w środę na godz. 20.00 na spotkanie modlitewne wspólnotę „Odnowy w Duchu Świętym”
 7. Zapraszam w czwartek, na adorację Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy za Ojczyznę, parafię i nasze osobiste sprawy.
 8. Zapraszamy serdecznie młodzież, od szóstej klasy wzwyż, na spotkania oazowe w piątki po Mszy świętej wieczornej, do oratorium św. s. Faustyny.
 9. Zapraszamy dzieci, od drugiej klasy, na próby chórku w każdą niedzielę o g. 9.15 do oratorium św. s. Faustyny. Po próbie chórek uczestniczy w Mszy świętej o g. 10.30.
 10. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Ofiara nie ulega zmianie. Ofiara 30 zł od jednego imienia lub nazwiska.”.
 11. Dzisiejsza taca przekazana będzie na misje, a ofiary złożone do puszki będą przekazane na radio Maryja i telewizję Trwam.
 12. Za tydzień, tj. 24 X, będziemy gościć ks. Grzegorza Mioduchowskiego z Nadmy. Wygłosi Słowo Boże, a ofiary zebrane na tacę przekażemy na budowę świątyni.
 13. Również w przyszłą niedzielę, na g. 19:00, zapraszamy młodzież szkół średnich (wraz z jednym rodzicem) na spotkanie, które rozpocznie bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Należy przynieść indeksy (obowiązkowo).
 14. W tym tygodniu nastąpi ekshumacja zwłok ks. Janusza Kuśmierczyka na cmentarz rodzinny do Kobyłki. Taka jest decyzja rodziny i zgoda Kurii.
 15. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł