OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20 czerwca 2021 r., 12 Niedziela Zwykła.

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. Dzisiaj zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17:15, zakończoną nabożeństwem czerwcowym.
 3. Dzisiaj o godz. 18:00 za oprawę muzyczną odpowiedzialna będzie wspólnota Wniebogłosy. Po Mszy poprowadzą również wieczór uwielbienia. Zapraszamy.
 4. Dzisiaj o godz. 19:00 spotkanie braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus
 5. Zapraszam w czwartek, po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy za naszą Ojczyznę parafię i nasze osobiste sprawy, a także za chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, oraz o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 6. Bardzo proszę parafian o modlitwę za dzieci komunijne, i za młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania oraz za ich rodziców i rodziny.
 7. W najbliższy piątek będziemy gościć konną pielgrzymkę ułańską. Proszę mieszkańców Reguta o przygotowanie strawy dla koni. Parafia zaś przyjmie i ugości Ułanów. Zapraszam na Apel ułański w piątek o godz. 20:30.
 8. W najbliższą sobota o godz. 18:00 będzie Msza św. z racji 25-lecia pracy p. Sławomira, naszego organisty. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu oraz do osobistych życzeń i wyrazów wdzięczności dla p. Sławka.
 9. W najbliższą niedzielę, 27 czerwca, po każdej Mszy świętej będzie pobłogosławienie pojazdów przed wakacjami.
 10. Kończy się rok szkolny. W tym roku nie będzie wspólnej Mszy świętej dla szkół. Zachęcamy rodziców z dziećmi do indywidualnego dziękczynienia za miniony rok na Mszach świętych w przyszłą niedzielę. O godz. 12:00 – jedną z intencji będzie dziękczynna za miniony rok szkolny.
 11. Od 1 lipca w dni powszednie Msze św. ranne będą celebrowane o godz. 6:45. Wiele osób chce być przed pracą na Eucharystii, dlatego umożliwiam Wam kochani spełnienie tego pragnienia.
 12. Biskup Romuald Kamiński z dniem 19 czerwca 2021 r. odwołuję udzieloną ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane. W związku z tym transmisji Mszy świętych z naszego kościoła już nie będzie – dzisiaj ostatnia.
 13. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 14. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 15. Zapowiedzi:
  1. Bartłomiej Cesarz, kawaler, z par. św. Stanisława Kostki, Jaciążek i Kinga-Martyna Chodkiewicz, panna z Celestynowa, par. tut. 2
  2. Michał Cieślak, kaw., i Monika Biernat, panna, oboje z Celestynowa, par. tut. 2
  3. Adam Cebula, kawaler, i Monika-Anna Jankowska, panna, oboje z Celestynowa, par. tut. 2
  4. Kamil- Łukasz Nowak, kawaler z Celestynowa par. tut. i Paula Popowicz, panna z Otwocka par. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku 1.
  5. Sebastian Rosłaniec, kawaler z Celestynowa par. tut. i Mariola Puścion, panna z Płatkowicy par. św. Jana Chrzciciela w Sadownem 1.
 16. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł. Jest do odebrania w zakrystii Któż jak Bóg