OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20 grudnia 2020 r., 4niedziela Adwentu

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 20 osób. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. w piątek, sobotę i w niedzielę od 14:00 do 14:30.
 3. Roraty codziennie o godzinie 6.45. Matka Boża czeka na zaproszenie do naszych domów. Po Mszy św. zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęci NMP.
 4. Spowiedź do środy włącznie i od soboty każdego dnia.
 5. W czwartek, 24 XII Wigilia Narodzenia Pańskiego, nie ma Mszy św. wieczornej i nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu Zachęcamy w tym dniu do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Tą Msza św. zawierzymy Bożej Dziecinie nasze dzieci z duchowej adopcji i ich rodziców. Kto trwał w tych modlitwach a nie złożył deklaracji, proszę o przyniesienie ich, abym mógł wpisać do naszej księgi. Modlitwy za dziecko będą trwać jeszcze do 29 XII włącznie
 6. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia, a z II dnia Świąt na budowę nowych świątyń.
 7. W czasie świąt nie ma Mszy św. w Regucie. Pasterka o północy i Msze św. w ciągu dnia jak w każdą niedzielę.
 8. W piątek nie ma postu.
 9. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone z okazji wręczania opłatków przez p. Organistę. Kto z Czcigodnych parafian nie ma opłatka zapraszam do zakrystii lub do kancelarii w czasie jej urzędowania.
 10. Wizyta duszpasterska: Mamy dekret ks. Biskupa Ordynariusza naszej diecezji. Kolędy, jaka była od zawsze nie będzie. Jak to będzie w naszej parafii podam w przyszłą niedzielę. Na pewno zaczniemy od parafian z drugiej strony torów – od ul. Mokrej. Jeżeli nic z obostrzeń się nie zmieni to początek kolędy będzie od 2 stycznia 2021
 11. Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła będą od dzisiaj na stronie Msze.live (https://app.transmi.to/player/80). Link na stronie internetowej i facebooku. Godziny najbliższych transmisji:
  1. od poniedziałku do czwartku (21 do 24 grudnia): g. 6:45 (Roraty), a po nich Godzinki
  2. 25 grudnia g. 0:00 – PASTERKA
  3. piątek, sobota i niedziela (25, 26 i 27 grudnia): g. 10:30
 12. Świece adwentowe są do nabycia w zakrystii.
 13. Najbliższa niedziela po Bożym Narodzeniu to święto Świętej Rodziny. Wszystkie Msze święte w tym dniu będą ofiarowane za Wasze rodziny i będzie odnowienie Waszych ślubów małżeńskich. W Regucie jest Msza święta.
 14. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 15. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 16. Prasa katolicka: Idziemy 7zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł;