OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27 czerwca 2021 r., 13 Niedziela Zwykła.

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. Dzisiaj zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17:15, zakończoną nabożeństwem czerwcowym.
 3. Dzisiaj święcenie pojazdów. Znaczna część ofiar złożonych przy tej okazji będzie przekazana na misje na zakup pojazdów dla misjonarzy. Bóg zapłać.
 4. Zapraszam w czwartek, po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy za naszą Ojczyznę parafię i nasze osobiste sprawy, o powołania i za powołanych a także za chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, oraz o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 5. Zapraszam w środę na godz. 20.00 do kościoła na szczególne spotkanie modlitewne wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
 6. I piątek miesiąca. Msze św. o 6.45, 15.00 i 18.00. Wizyta u chorych od 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy św. o godz. 15.00 czas osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
 7. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy o godz. 6.45. Msza św. o godz. 7.45. Możliwość spowiedzi.
 8. Słowa uznania i wdzięczności składam na ręce mieszkańców Reguta za przygotowanie strawy dla koni oraz wszystkim darczyńcom, którzy pomogli ugościć ułanów. W szczególności dziękuję: państwu Elżbiecie i Andrzejowi Janisiewiczom, Annie i Wojciechowi Królom, Zofii i Sylwestrowi Cyganom, panu Dariuszowi Oskrobie wraz z pracownikami piekarni. Bóg zapłać również wszystkim, którzy uczestniczyli w ułańskim apelu.
 9. We wtorek przypada uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, będzie zbierana taca i przekazana na bazylikę św. Piotra w Rzymie..
 10. Pielgrzymka do Częstochowy 11 lipca. Wyjazd o 4 rano koszt 70 zł. Na tablicy ogłoszeń jest podany numer kontaktowy do zapisów.
 11. Od 1 lipca w dni powszednie Msze św. ranne będą celebrowane o godz. 6:45. Wiele osób chce być przed pracą na Eucharystii, dlatego umożliwiam Wam kochani spełnienie tego pragnienia.
 12. W dniach 5 i 6 lipca (to jest poniedziałek i wtorek) w Parku przy Hali Sportowej odbędą się dwudniowe rekolekcje plenerowe o nazwie STREFA MOCY. Będzie je prowadził Witek Wilk z ekipą. Wstęp wolny. Rekolekcje rozpoczną się Mszą świętą o godz. 18:00. Potem przechodzimy do Parku przy Hali Sportowej. Zakończenie planowane ok. godz. 22:00. Rekolekcje organizowane są przez celestynowskie wspólnoty. Jeśli ktoś chciałby się włączyć i wesprzeć organizację rekolekcji w jakikolwiek sposób (również finansowy) zapraszam po Mszy do zakrystii. Potrzeby:
  1. noclegi (na 3 noce) dla 1 lub 2 osób z ekipy STREFY MOCY;
  2. panowie do pilnowania sceny oraz sprzętu muzycznego i nagłaśniającego w godzinach nocnych;
  3. będzie zbierana taca z przeznaczeniem na organizację.
 13. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 14. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 15. Zapowiedzi:
  1. Kamil- Łukasz Nowak, kawaler z Celestynowa par. tut. i Paula Popowicz, panna z Otwocka par. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku 2.
  2. Sebastian Rosłaniec, kawaler z Celestynowa par. tut. i Mariola Puścion, panna z Płatkowicy par. św. Jana Chrzciciela w Sadownem 2.
  3. Maciej Styczyński, kawaler z Otwocka par. św. Wincentego a Paulo w Otwocku i Angelika-Wioleta Marczak, panna z Celestynowa par. tut. 1.
 16. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł. Jest do odebrania w zakrystii Któż jak Bóg.