OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29 listopada 2020 r., I niedziela Adwentu

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 20 osób. Pamiętajmy o tym.
 2. Możliwość przyjęcia Komunii św. w niedzielę od 14:00 do 14:30.
 3. Z powodu zaostrzenia się sytuacji związanej z pandemią spotkania wszystkich wspólnot zostały zawieszone. Poinformujemy o ich wznowieniu. Dziękujemy za zrozumienie.
 4. Od jutra rozpoczynamy Roraty o godzinie 6.45. Matka Boża będzie czekała na zaproszenie do naszych domów. Przynosimy jeden raz karteczki ze swoimi imionami i nazwiskami (dorośli i dzieci). Losujemy każdego dnia jedną karteczkę. Po Mszy św. zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęci NMP.
 5. Zapraszam po Mszy św. o godz. 17.00 we wtorek na koronkę do Boga Ojca.
 6. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas naszej parafii i całego świata. Pamiętać będziemy w modlitwie o nowe powołania do pracy winnicy Pańskiej dziękując za już powołanych.
 7. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 8.30 Pamiętajmy o spowiedzi. Msze św. o godz. 7.00 15.00 i 18.00. (będzie trzech księży)
 8. I sobota miesiąca. Przypominam, że w grudniu i w styczniu modlitwy i Msza św. jest wieczorem. Rozpoczynamy nasze spotkanie modlitewne o godz. 17.00.
 9. organista rozprowadza poświęcone opłatki wigilijne w naszej Parafii. W związku z epidemią nie będzie wchodził do domów. Spotkania będą się odbywać na zewnątrz. Ofiary złożone przy tej okazji są częścią wynagrodzenia p. Sławka za jego pracę w naszej Parafii. Z góry dziękuję za przyjęcie naszego organisty i złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
 10. Rekolekcje Adwentowe rozpoczynamy od najbliższej niedzieli tj. 6. XII i będą trwać do wtorku włącznie. Poprowadzi rekolekcje ks..dr. Eugeniusz Jankowski Program rekolekcji na wtorek i środę: Roraty 6.45. i Msze św. z naukami dla dorosłych o godz. 10.00 16.00 18.00 i 20.00. Spowiedź w poniedziałek i we wtorek. Kwadrans przed Mszami świętymi. Dzieci przychodzą z rodzicami.
 11. Świece adwentowe są do nabycia w zakrystii.
 12. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia
 13. W przyszłą niedzielę puszka dla Kościoła na Wschodzie.
 14. Policja przestrzega, przed oszustami podającymi się za policjantów. Prosi o nie udzielanie żadnych informacji i unikanie jakichkolwiek rozmów z nimi. Można stracić cały majątek.
 15. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 16. Zapowiedzi:
  1. Janusz Popis, stanu wolnego z Dąbrówki, par. tut. i Sylwia Katarzyna Przeor, panna z par. Opieki NMP w Radomiu. Zap.2.
  2. Krystian Mróz, kawaler i Aleksandra Trzpil, panna, oboje z Celestynowa par. tut. Zap.2.
 17. Prasa katolicka: Idziemy:.. Gość niedzielny 6 zł;