OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5 grudzień 2021 r., 2 Niedziela Adwentu.

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. W czasie rekolekcji kancelaria jest nieczynna.
 3. W czasie rekolekcji transmisje Mszy świętych: w niedzielę o godz. 10.30; w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00, 16.00 i 20.00. (Transmisje NIE będą wznawiane na stałe)
 4. Zapraszam z racji I niedzieli miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową na godz. 17.15.
 5. Zapraszam na koronkę do Boga Ojca we wtorek na godz. 17.40.
 6. Zapraszam w środę tj. 8 grudnia na konferencję przed chrztem dziecka, planowanym do 6 lutego włącznie. Spotkanie dotyczy wszystkich, którzy mają być chrzestnymi, także poza parafią.
 7. Środa godz. 20.00 spotkanie modlitewne dla „Odnowy w Duchu Świętym.
 8. Zapraszam w środę na godz. 12.00 Godzina łaski dla świata.
 9. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana będzie za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Druga część różańca o godz. 20.00.
 10. Zapraszamy serdecznie młodzież, od szóstej klasy wzwyż, na spotkania oazowe w piątki po Mszy świętej wieczornej, do oratorium św. s. Faustyny.
 11. Zapraszamy chłopców z klasy piątej i młodszych na spotkania ministrantów i kandydatów w soboty na godz. 9.00.
 12. Zapraszamy dzieci, od drugiej klasy, na próby chórku w każdą niedzielę o g. 9.15 do oratorium św. s. Faustyny. A później na Mszę świętąj o g. 10.30.
 13. Pan Sławomir odwiedza nasze rodziny i wręcza nam poświęcone opłatki. Bardzo Wam Czcigodni parafianie dziękuję za wszystkie ofiary, jakie złożycie przy tej okazji naszemu p. Organiście. To forma naszego dopełnienia wynagrodzenia za Jego pracę. Bóg zapłać. Program w oddzielnym ogłoszeniu.
 14. Jeśli ktoś ma pragnienie wspomóc ubogich i potrzebujących to zachęcamy do zakupu prezentu w ramach akcji Wirtualna Choinka. Wystarczy wejść na stronę internetową pl i wybrać osobę potrzebującą, kupić prezent oraz wysłać go we wskazane miejsce zbiórki.
 15. W sobotę, 11 grudnia (w godzinach przedpołudniowych) planujemy kolejny Parafialny Dzień Skupienia. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani pogłębieniem swojej relacji z Bogiem oraz swojej modlitwy, a także pragnący rozwoju naszą parafię. Członkowie wszelkich wspólnot i grup działających przy naszej parafii niech się czują nie tylko zaproszeni, ale i zobowiązani do uczestnictwa. Plan w oddzielnym ogłoszeniu.
 16. Zdjęcie miary na alby dla dzieci komunijnych: w czwartek (9.12), od godz. 18.00 w oratorium św. s. Faustyny:
  • 18.00 – klasa 3a, Regut i Dąbrówka.
  • 18.15 – klasa 3b.
  • 18.30 – klasa 3c.
 17. Poświęcenie i rozdanie medalików odbędzie się w przyszłą niedzielę 12 grudnia po Mszy świętej o godz. 10.30. Natomiast rodzice dzieci komunijnych mają spotkanie wieczorem – o godz. 19.00.
 18. W zakrystii są do nabycia świece Caritas.
 19. Dzisiaj puszka dla kościoła na Wschodzie.
 20. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 8 zł; Gość niedzielny 6 zł. Jest do odebrania nowy numer Któż jak Bóg w zakrystii.