OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6 czerwca 2021 r., 10 Niedziela Zwykła.

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości i pamiętajmy o dezynfekcji.
 2. Zapraszam dziś na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17:00 zakończoną nabożeństwem czerwcowym. Jest to przygotowanie modlitewne przed 100-leciem poświęcenia naszej Ojczyzny Sercu Jezusa oraz ponownym zawierzeniem Polski Bożemu Sercu.
 3. To modlitewne i duchowe przygotowanie trwa, w Kościołem w Polsce od 4 do 11 czerwca. Polega ono na godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu, jako zadośćuczynienie nie tylko za grzechy, lecz także za wszelkie przejawy braku miłości wobec Miłości Boga objawionej na krzyżu. W naszej parafii będzie to wyglądało w następujący sposób:
  1. w poniedziałek wtorek i w środę – godz. 17:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozważanie części różańca i na zakończone nabożeństwem czerwcowym (ok. g. 17:45).
  2. w czwartek i w piątek – po Mszy św. wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się nabożeństwem czerwcowym, następnie rozważanie różańca.
 4. W poniedziałek tj. 7 czerwca o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla rodziców i chrzestnych i dla tych, którzy nimi będą w innej parafii a planują chrzest dziecka do 4 lipca włącznie zapraszam na konferencję.
 5. Zapraszam dzieci z kl. III b z rodzicami we wtorek i środę na godz. 19.00 Będzie przygotowanie do I komunii św.
 6. W czwartek, 10 czerwca, będzie błogosławieństwo wianków na zakończenie Mszy św.
 7. Zapraszam w czwartek, po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Druga część różańca o godz. 20.00 zakończona nieszporami za zmarłych i apelem.
 8. W piątek 11 czerwca, z racji uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa można spożywać pokarmy mięsne. W piątek na Mszach świętych zostanie odmówiony akt poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Pana Jezusa.
 9. W przyszłą niedzielę tj. 13.czerwca zapraszam na Msze św. o godz. 20.00 i procesję fatimską.
 10. Bardzo proszę parafian o modlitwę za dzieci komunijne, i za młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania oraz za ich rodziców i rodziny.
 11. Dzisiaj zbiórka do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 12. Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła są na stronie Msze.live (https://app.transmi.to/player/80). Link na stronie internetowej parafii i facebooku. Godziny najbliższych transmisji:
  1. Środa (09.06): g. 18.00 Nowenna do M.B.N.P. i Msza św.
  2. Piątek (11.06): g. 18:00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  3. Niedziela (13.06): Msza św. g. 10:30.
 13. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 14. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję.
 15. Prasa katolicka: Idziemy 5zł; Niedziela 6 zł; Gość niedzielny 6 zł. Jest do odebrania w zakrystii Któż jak Bóg